O

Opinie

Opinie od gości

avatar

WESELE 20.06.2015 „Klisza” to doskonałe miejsce na oryginalne Wesele. Restauracja położona jest w lesie, w zaciszu, wokół zieleń, przepięknie. Jednocześnie na tyle blisko miasta, iż nie ma problemów z transportem. Nasze wesele w „Złotej Sali” było perfekcyjne: pięknie udekorowane stoły, przepyszne jedzenie w ogromnych ilościach, przemiła profesjonalna obsługa zawsze chętna do pomocy. Wszyscy goście jak i my byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Właścicielom zależy by wesele było w 100% udane są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, nawet nietypowym kolorom przewodnim ;). Polecam, „Klisza” to gwarancja super Wesela. Dziękujemy serdecznie Właścicielom i obsłudze a szczególnie Ani, która zadbała by wszystko zgrało się znakomicie.

avatar

Wesele W kliszy jest świetnie! Wesele mojej siostry udało się znakomicie! Do złotej sali zaprosiła ponad 155 gości!Świetne jedzenie i profesjonalna obsługa spowodowały że bawiliśmy się świetnie.

avatar

Fantastyczne wesele - 16.05. 2015 "Klisza" to fantastyczne miejsce. Nasze wesele było idealne w każdym aspekcie. Na złotej sali ustawiono 8 okrągłych, przepięknie udekorowanych stołów. Polecam ten rodzaj stołów, bo robią super wrażenie.Jedzenie pyszne, w ogromnych ilościach, smakowało naprawdę wszystkim. Atmosfera przemiła, obsługa profesjonalna. Jeżeli pogoda pozwala,można posiedzieć na tarasie lub przejść się po terenie obiektu,również fajnie zagospodarowanym. Właściciele są cudowni, otwarci na wszystkie sugestie, bardzo pomocni. Pani Ania zna się doskonale na organizowaniu tego typu imprez i zawsze chętnie doradzi. Zdecydowanie polecam wszystkim to miejsce, nie tylko na wesela i różne imprezy okolicznościowe, ale i na co dzień.

avatar

podziekowanie Serdecznie dziekujemy za wspaniala atmosfere , pyszne zarelko i przesympatyczna obsluge. PELEN PROFESJONALIZM dziekujemy ASIA , MARIAN I TYMON

avatar

przyjęcie weselne 07-03-2015 Super i pyszne jedzonko, przemiła obsługa. Właścicielka bardzo pomaga w doborze menu i zależy jej na tym by klient był zadowolony a na weselu najedzooony :) POLECAMY!!

avatar

Wesele W miniony weekend mieliśmy wesele w Kliszy i od początku do końca wszystko przebiegło wzorowo, nikt z gości weselnych nie miał się do czego przyczepić a ciężko jest wszystkim naraz dogodzić. Z czystym sumieniem będziemy Was wszystkim polecać.

avatar

wesele 30 sierpnia mieliśmy wesele w Restauracji Klisza. Krótko mówiąc: super jedzenie w ilościach nie do przejedzenia - każdy łasuch na pewno nie wyjdzie głodny. :) Obsługa na najwyższym poziomie zawsze uśmiechnięci i na każde zawołanie gości. Zapewne dzięki właścicielom, którzy mają oko na wszystko i nie pozwolą sobie, żeby było coś nie tak. Możemy tylko podziękować za tak wspaniałe przygotowanie wesela i wsparcie Pani Ani przy samej organizacji imprezy. Sylwia i Krzysztof

avatar

16.08.2014 - wesele Nasze wesele, po wielu rozterkach zorganizowane zostało w sali złotej. Właścicielka wykazała się dużą elastycznością, co do Naszych potrzeb oraz zrozumieniem Naszych rozterek. Świetnie doradziła rozwiązanie, które sprostało Naszym oczekiwaniom:) Piękny wystrój zachwycił nie tylko nas. Obsługa cudowna, kelnerki uśmiechnięte do białego rana. Jedzenie oczywiście pyszne, w ilościach nie-do-przejedzenia. Gorąco polecamy "KLISZĘ" na wszelkie imprezy okolicznościowe.

avatar

Wesele 23.08.2014 Jesteśmy bardzo, bardzo, bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie to miejsce na nasze wesele. Jedzenie pyszne! Profesjonalna obsługa kelnerska, a do tego ten niepowtarzalny klimat! Właściciele bardzo pozytywni i otwarci na wszelkie sugestie. Polecamy!

avatar

Podziękowania Serdecznie dziękuję za wspaniałe przyjęcie, rewelacyjne jedzenie, atmosferę oraz przemiłą obsługę. Moje 80-te urodziny były dzięki Państwu niezwykle udane. Cieszę się, że razem z przyjaciółmi w gronie 80 osób mogliśmy cieszyć się niezwykle sympatyczną oprawą uroczystości oraz zasmakować bardzo dobrej kuchni. Dziękujemy i polecamy wszystkim potencjalnym klientom!